Severočeský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2017-18 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická školní liga "starší" jedna Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2017-18 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1.kolo 18.10.2017 skupina A 1.kolo 18.10.2017 skupina B 1. kolo 24.10. 2017 skupina A 1. kolo 24.10. 2017 skupina B 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. kolo 13.11.2017 skupina A 2. kolo 13.11.2017 skupina B 2. kolo 30.11.2017 skupina A 2. kolo 30.11.2017 skupina B 2. turnaj chlapců v Chrástu, 11.10.2017 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 4. turnaj v Ejpovicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018
13.4.2012 otevřeno: 2994 x

6. kolo Žákovské ligy již tento víkend

Poslední kolo Žákovské ligy před samotným finálovým turnajem se uskuteční o tomto víkendu ve čtyřech městech České republiky. Poslední 4 týmy budou eliminovány a zůstanou jen finalisti, kteří se zúčastní závěrečného turnaje Žákovské ligy o prvním červnovém víkendu.

Všechny čtyři turnaje 6. kola Žákovské ligy se uskuteční v sobotu 14. 4. 2012. Chlapci změří svoje síly ve Frýdku-Místku a Lovosicích, dívky v Plzni a Strakonicích. Přijďte se podívat na závěrečné boje o postup do finálového turnaje.

 

Chlapci:

Skupina Q - Sportovní hala Chemik, Lovosice od 9:00

Turnaje se zúčastní družstva HK Lovosice, Dukla Praha 6, HCB Karviná a SSK Talent 90 Plzeň

 

Skupina R - Sportovní hala SŠED, Frýdek-Místek od 11:00

Turnaje se zúčastní družstva SKP Frýdek-Místek, KH Kopřivnice, HBC Strakonice, HC Zubří

 

Dívky:

Skupina Q - Sportovní Hala Máchova, Strakonice od 8:30

Turnaje se zúčastní družstva Sokol Písek, DHC Slavia Praha, HC Zlín B, TJ Sokol Kobylisy II

 

Skupina R - Sportovní hala Slavia VŠ Plzeň od 8:00

Turnaje se zúčastní družstva DHC-SVŠ Plzeň, DHK Uherské Hradiště, DHK Zora Olomouc, HC Háje