Severočeský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2017-18 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2017-18 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1.kolo 18.10.2017 skupina A 1.kolo 18.10.2017 skupina B 1. kolo 24.10. 2017 skupina A 1. kolo 24.10. 2017 skupina B 1. turnaj miniházené 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. kolo 13.11.2017 skupina A 2. kolo 13.11.2017 skupina B 2. kolo 30.11.2017 skupina A 2. kolo 30.11.2017 skupina B 2. turnaj chlapců v Chrástu, 11.10.2017 2. turnaj v miniházené 3. kolo 19.2.2018 3. kolo 22.3.2018 skupina A 3. kolo 22.3.2018 skupina B 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 3. turnaj v miniházené 4. kolo 17.5.2018 skupina A 4. kolo 17.5.2018 skupina B 4. kolo 24.4.2018 skupina A 4. kolo 24.4.2018 skupina B 4. turnaj v miniházené 4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Exekutiva SvčSH od 27.02.2010

funkce jméno adresa telefon, e-mail

předseda SvčSH

Vágner Martin Průchodní 1099/10
400 03 Ústí n/L
603971975
predseda@svcsh.cz

předseda soutěžní komise SvčSH

od 1.8.2011

Hart Martin

Schwarz Stanislav

Přemyslovců 12
400 07 Ústí n/L

Pivovarská 4
405 02 Děčín 4

607801453
sk@svcsh.cz

604652179
sk@svcsh.cz

předseda komise rozhodčích SvčSH  Pešek Petr Růžový palouček 12
400 01 Ústí n/L
774601113
rozhodci@svcsh.cz
předseda komise rozvoje, 
informatiky a ekonomiky SvčSH
Tlustý Roman, Ing. Balbínova 808/11
400 01 Ústí n/L

777798881
ek@svcsh.cz

předseda komise mládeže a  
trenérsko-metodické komise SvčSH
Laube Zdeněk Dlouhá 1048/13
410 02 Lovosice
777066061
mladez@svcsh.cz
tmk@svcsh.cz
sekretář SvčSH Schwarz Stanislav Pivovarská 4
405 02 Děčín 4
604652179
sekretar@svcsh.cz